Liitu Meiega

Kes on oodatud liituma?

  • huvilised-aktivistid-kaasamõtlejad, kel vaimse tervise edendamine südames
  • kõik noored, kel on isiklik või lähedane kogemus mõne vaimse tervise probleemiga

Kas liitumisel on vanusepiirang?

Alumist piiri liikmeks hakkamisel pole! Kui oled noorem kui 15, palume liitumiseks ka vanema või eestkostja kirjalikku luba. Vanuses 30+ saad olla meie toetajaliige! See tähendab, et saad osa võtta ja kaasa rääkida kõigis tegevustes, ent mitte hääletada koosolekutel. Nii kuuluvad kõik otsused noortele endile.

Kas liikmed peavad tasuma liikmemaksu?

Meie liikmemaks on sõbralik ja noortele liikmetele solidaarsuspõhine – 6 eurot aastas. See tähendab, et kes saab, see maksab – ent kui majanduslik olukord on raskem, siis see ei tähenda liikmeskonnast välja heitmist. Soovi ja võimaluste korral võib muidugi ka suuremas summas panustada. Toetajaliikmetelt küsime liikmemaksu kohe liitumisel, noored liikmed on oodatud liikmemaksu tasuma siis, kui liige ollakse olnud vähemalt pool aastat.

Kas liikmetel on kohustused ka?

Ei. Liikmena saad kaasa lüüa projektides ning ettevõtmistes täpselt nii palju, kui ise soovid ja jaksad. Meie tegevustesse on võimalik panustada nii kaasamõtleja kui ka eestvedajana, kuid seda alati ainult nii palju kui endale sobib. Ja lõpuks võib meie juures lihtsalt olla, võimalusel käia mölateraapias jutustamas ja muidu lugeda-kirjutada-joonistada kui tuju on.

Liikmeks astumise taotluse saad meie poole teele panna siit:

https://envtl.ee/liitumise-vorm/